Najszybszy gitarzysta świata w Zamku na Skale

Hotel Zamek na Skale będzie gościł Joscho Stephana. Znanego na obu półkulach gitarzystę wielu uznaje za jednego z najszybszych gitarzystów świata.

Wystąpi on wraz ze swym zespołem Joscho Stephan Quartet w jednym z najpiękniej położonych i jednym z najlepiej zachowanych Zamków w Europie. Odrestaurowany dzięki obecnym właścicielom Państwu Nojszewskim obiekt, będzie nadawał niepowtarzalny klimat muzyce, którą prezentuje Joscho Stephan.

Gościnnie wystąpi również Krzysztof Pełech, jeden z najbardziej znanych na świecie polskich gitarzystów.

Kotlina Kłodzka, miejscowość Trzebieszowice, Hotel Zamek na Skale 22 maja 2012 roku, godzina 20:00. Szczegóły na stronie  http://www.zameknaskale.com.pl/

Oskar Świtała
 

 

http://youtu.be/9_jzSv7G6vQ

2 thoughts on “Najszybszy gitarzysta świata w Zamku na Skale

  1. Byłem kilka lat temu na jego koncercie we Wrocławiu, oprócz tego że jest najszybszy m gitarzystą, należy podkreślić że gra niesamowicie klimatyczną muzykę z gatunku gipsy jazzu, po prostu magia! Polecam! 🙂

  2. Josch Stephan w maju będzie miał tournee po całej Polsce. Ale myślę, że nie znajdziecie bardziej magicznego miejsca aniżeli Zamek na Skale – doskonała akustyka dziedzińca zamkowego oraz zabytkowe wnętrza z pewnością sprawią, że spotkanie to nabierze metafizycznego charakteru.

    W zamkowych murach gościli już tutaj m.in. Sławomir Pietras z najznakomitszymi polskimi śpiewakami operowymi, muzycy filharmonii Dolnośląskiej z Kazimierzem Kowalskim, Józef Skrzek oraz wielu innych znakomitych artystów. Koncerty gitarowe należą już natomiast do zamkowej tradycji. Występowali tutaj – Krzysztof Pełech, Piotr Woźniak, Przemysław Śledź oraz Marek Długosz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *