„Mayday” w reżyserii Krystyny Jandy

Spektakl „Mayday” wyreżyserowany przez Krystynę Jandę, jedną z najwybitniejszych w historii polski aktorek można obejrzeć w założonym przez nią Och-teatrze.

Ten komediowy spektakl, którego scenariusz napisał Ray Cooney podbija sceny najważniejszych teatrów dramatycznych oraz rozśmiesza do łez publiczność na całym świecie.

Taksówkarz John Smith ma dwie żony, które nie wiedzą o swoim istnieniu. Przypadkowy wypadek, doprowadza do ujawnienia faktu, że jest bigamistą. Mimo nieudolnych, a zarazem zabawnych prób ukrycia tej sytuacji, kłamstwo i tak wychodzi na jaw, ku ogromnemu zdziwieniu małżonek.

W spektaklu występują i zachwycają wspaniałym kunsztem aktorskim wybitni polscy artyści: Maria Seweryn, Monika Fronczek, Rafał Rutkowski, Maciej Wierzbicki, Artur Barciś, Adam Krawczuk, Stefan Friedmann oraz Michał Breitenwald.

Prześmieszne dialogi, wspaniała gra aktorska, inteligentna reżyseria doprowadzają widza do wrażenia, że dwu i pól godzinny spektakl trwa zdecydowanie za krótko.

Oskar Świtała

Dowiedz się więcej na stronie Och-teatru: www.ochteatr.com.pl

Ad vocem: “„Mayday” w reżyserii Krystyny Jandy

  1. Widziałem tą sztukę we Wrocławiu, gdzie jest hitem od prawie 20 lat. Serdecznie polecam jeśli ktoś lubi farsy, na pewno się nie zawiedzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *